HAKKIMIZDA

ALFA Elektrik 1998 yılında enerji  sektöründe mühendislik, müşavirlik, müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurucusu olan Fehmi BÖLÜKBAŞI’nın şahsında kurulmuş ve çalışmalara başlamıştır. Faaliyet alanı, kuruluş yeri olan Çankırı İlinde başlamakla beraber 2008 yılının Haziran ayında kurumsallaşmak adına Alfa Elektrik İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.  olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firma, faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline gelmiştir.

 Firmamız enerji sektöründe hizmette bulunarak; Yüksek Gerilim, Trafo merkezleri (postaları), Enerji Nakil Hatları; Alçak Gerilim, konutların, işyerlerinin, fabrikaların ve su kuyularının elektrik şebekelerinin projelendirilmesi ve  taahhüt işerinin yapılmasında tecrübeli ve deneyim sahibi teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.